Junior ESG Consultant

Miejsce pracy: Warszawa (hybrydowo)

JEC/WAW/07/24

Zakres zadań:

  • Udział w projektach i inicjatywach związanych z ESG.
  • Współpraca z lokalnymi społecznościami, szkołami, organizacjami pozarządowymi.
  • Wsparcie w opracowywaniu i wdrażaniu strategii ESG, kampanii społecznych, wolontariatu pracowniczego.
  • Przygotowywanie materiałów komunikacyjnych dotyczących zrównoważonego rozwoju.

Zaaplikuj do nas, jeśli:

  • Posiadasz kierunkowe wykształcenie (preferowane kierunki: ochrona środowiska, zarządzanie, ekonomia, komunikacja).
  • Pasjonujesz się tematyką zrównoważonego rozwoju.
  • Masz lekkie pióro, lubisz i potrafisz pisać.
  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym (B2).
  • Wykazujesz zdolność analitycznego myślenia oraz umiejętność pracy z danymi.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w działaniach PRowych dla NGO.

Co możemy Ci zaproponować:

Umowa o pracę lub B2B plus

Realne możliwości rozwoju plus

Prywatna opieka medyczna plus

Wsparcie doświadczonej kadry konsultantów plus

Możliwość pracy zdalnej plus

Kafeteria MyBenefit plus

Ubezpieczenie na życie plus