(Junior) Social Media Consultant

Miejsce pracy: Warszawa (hybrydowo)

SM/WAW/04/24

Zakres zadań:

  • Praca przy projektach Social Media oraz współpraca przy klientach zintegrowanych Grupy, których część dotyczy SM
  • Realizacja projektów związanych z komunikacją korporacyjną i lifestylową w mediach społecznościowych
  • Tworzenie różnych form contentu na SM, tekstów kreatywnych (hasła, big idea itp.)
  • Prowadzenie i rozwijanie kanałów w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn, TikTok), realizowanie kampanii Facebook Ads, LinkedIn Ads, TikTok Ads (pod nadzorem opiekuna).

Zaaplikuj do nas, jeśli:

  • Social Media są dla Ciebie chlebem powszednim i nie wyobrażasz sobie bez nich dnia
  • Jesteś osobą kreatywną, lubisz tworzyć strategię komunikacji, kampanie reklamowe w Social Mediach i chcesz się w tym kierunku rozwijać
  • Posiadasz minimum 1 rok doświadczenia w Social Mediach i komunikacji online (mile widziane agencyjne)
  • Znasz i rozumiesz charakterystykę najważniejszych kanałów Social Media (mile widziane doświadczenie w prowadzeniu profilu klienta na TikToku)
  • Znasz język angielski w mowie i piśmie na poziomie minimum B2

Co możemy Ci zaproponować:

Umowa o pracę lub B2B plus

Realne możliwości rozwoju plus

Prywatna opieka medyczna plus

Możliwość pracy zdalnej plus

Kafeteria MyBenefit plus

Ubezpieczenie na życie plus