Digital Communication Lead

Miejsce pracy: Warszawa (hybrydowo)

DCL/WAW/03/24

Zakres zadań:

  • Nadzór nad kampaniami dla przypisanych klientów.
  • Pozyskiwanie nowych klientów, w tym przygotowywanie oferty mediowej, negocjacja warunków czy współpraca z osobą odpowiedzialną przy przygotowywaniu umowy.
  • Monitorowanie rentowności projektów.
  • Budowanie długofalowej współpracy z klientami opartej o relacje.
  • Przygotowywanie i przedstawianie  prezentacji sprzedażowych i ofert zgodnych z potrzebami klienta i standardami firmy.
  • Prowadzenie projektów we współpracy z zespołem, przy zachowaniu wysokiego poziomu komunikacji i transparentności.
  • Koordynacja pracy zespołu wewnętrznego, jak również współpracy z podwykonawcami oraz innymi spółkami grupy (w przypadku projektów zintegrowanych).
  • Raportowanie wyników swojej pracy do CEO.

Zaaplikuj do nas, jeśli:

  • Posiadasz minimum dwa lata doświadczenia na stanowisku seniorskim w agencji digital lub domu mediowym.
  • Posiadasz umiejętność budowania długotrwałych relacji z Klientami.
  • Masz doświadczenie w tworzeniu strategii dla klientów obejmujących komunikacje i media.
  • Znasz specyfikę planowania i zakupu mediów digitalowych.
  • Brałeś/aś udział w tworzeniu pomysłów na komunikacje, a także potrafisz przekazać feedback do propozycji przygotowywanych przez innych członków zespołu.
  • Zarządzałeś/aś budżetem i realizacją celów biznesowych klientów.
  • Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu projektów New Business.
  • Posiadasz doświadczenie w przygotowywania prezentacji i prowadzeniu spotkań.
  • Potrafisz dobrze zarządzać czasem – Twoja praca będzie obejmowała koordynowanie wielu różnych zadań, na różnych klientach.
  • Znasz języka angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

Co możemy Ci zaproponować:

  • Dobrze skomunikowane miejsce pracy, byś nie tracił/a czasu na dojazd (choć teraz pracujemy głównie zdalnie, a spotykamy się raz w tygodniu w biurze na Team Day  ;))
  • Lekcje angielskiego, by z każdym złapać wspólny język.
  • Kafeterię MyBenefit, by praca dawała więcej satysfakcji.
  • Prywatną opiekę medyczną, bo ważne jest dla nas Twoje zdrowie.
  • Ubezpieczenie na życie, żebyś czuł/a się bezpiecznie.
  • Realne możliwości rozwoju, bo chcemy, żebyś rósł/a razem z nami.

Umowa o pracę lub B2B plus

Realne możliwości rozwoju plus

Prywatna opieka medyczna plus

Możliwość pracy zdalnej plus

Kafeteria MyBenefit plus

Ubezpieczenie na życie plus