(Senior) SEM Specialist

Miejsce pracy: Warszawa (hybrydowo)

SEM/WAW/11/23

Zakres zadań:

  • Przygotowywanie i obsługa kampanii Google Ads
  • Analiza i optymalizacja przeprowadzanych kampanii , ustawianie celów kampanii przy pomocy Google Analitycs
  • Praca na kontach reklamowych klienta
  • Bieżący monitoring i analiza rynku
  • Umiejętność przygotowywania i prowadzenia prezentacji przed klientem
  • Raportowanie wyników przeprowadzonych kampanii oraz wyciąganie insight’ów z kampanii
  • Przeprowadzanie testów i wdrażanie własnych pomysłów optymalizacyjnych
  • Uczestniczenie w realizacji zintegrowanych projektów reklamowych w zakresie strategii performance marketingowych

Zaaplikuj do nas, jeśli:

  • Masz wykształcenie wyższe
  • Posiadasz min. 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads
  • Znasz Google Analitycs oraz narzędzia pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu kontem reklamowym klienta
  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym (poziom min. B2)
  • Znasz Google Tag Managera i Google Data Studio
  • Znasz SEO – dodatkowy atut
  • Jesteś samodzielny/a i dobrze organizujesz pracę własną

Co możemy Ci zaproponować:

Umowa o pracę lub B2B plus

Realne możliwości rozwoju plus

Prywatna opieka medyczna plus

Możliwość pracy zdalnej plus

Kafeteria MyBenefit plus

Ubezpieczenie na życie plus